mesoestetic

ANTIAGING PROFESSIONAL SOLUTIONS

מזואסתטיק לבעיות העור התובעניים ביותר 

mesopeel

skin retin

מזותרפיה

Mesotherapy

ליין המזותרפיה של מזואסתטיק עם אמפולות c.prof נוסחאות מרוכזות מאוד שנועדו להבטיח תגובה טיפולית בסדר הגבוה ביותר. הטווח הרחב של המרכיבים הפעילים מקדם את התהליכים הטבעיים של תיקון תאי, כמו גם להקלה על השינויים בעור.

במזואסתטיק, אנחנו מתייחסים לטיפוח העור כמדע המבוסס על עדויות קליניות, קפדנות ומצוינות.
למעלה מ 35 שנה אנו מפתחים פתרונות רפואיים אסתטיים חדישים עבור המומחים התובעניים ביותר, אנחנו מדענים בשירות היופי וזה מה שהופך אותנו ליחודיים בתחום.

ultimate microneedling

m.pen pro הוא המכשיר החדש שפותח כדי להשיג תוצאות מרהיבות בצורה בטוחה ויעילה. תנועת הראש היא אוטומטית, קבועה ומאונכת לעור, ועוזרת להחלמתו

דה פיגמנטציה

c.prof 210 depigmentation solution

תמיסת c.prof 210 דפיגמנטציה היא שילוב רב עוצמה של חומרים פעילים עם פעולה מתקנת על שינויים בפיגמנטים ונוגד חמצון. הוא פועל על ידי ויסות ייצור המלנין וסילוק המלנין הקיים בתאי האפידרמיס, האחראי על פיגמנטציה גלויה. הוא גם משלב חומרים נוגדי חמצון המווסתים את ייצור היתר של מלנין.

bioflash NCTC-109

bioflash NCTC-109 מספק לעור מגוון רחב של מיקרונוטריינטים חיוניים המשתתפים בתהליכים ביוכימיים תאיים פיזיולוגיים. הרכבו ממריץ את התפקודים החיוניים של התאים, מעדיף סינתזה של חלבונים כגון אלסטין או קולגן.

הוויטמינים מפעילים תפקיד טרופי וממריץ של תהליכי השיקום העורי ופעילות נוגדת חמצון. חומצות אמינו פועלות כאלמנטים פיזיולוגיים הממריצים סינתזת חלבון, ומעדיפים את התחדשות רקמת העור. מינרלים מקלים על מחסור בעור. קו-אנזימים מסייעים לזרז תגובות ביוכימיות של רקמות ולהפעיל תקשורת בין תאים.

פגמי עור שמן ואקנה

acnelan

פגמי עור שמן – שיטת האקנלן של מזואסתטיק משיגה שליטה יעילה, מהירה ונוחה על עור שמן הנוטה לאקנה וסבוריאה. הערכה פותחה ע"י מומחיי מזואסתטיק בשיתוף פעולה עם קבוצה יוקרתית של רופאי עור כדי להבטיח יעילות, בטיחות ואיכות מקסימלית.

אנטי אייג׳

AGE

ANTI

פילינג מזואקלט

mesoéclat

מערכת מורכבת בשימוש בו זמנית בשלוש מערכות משלימות שמטרתן להגביר את אור הזוהר בעור, להקל על סילוק שכבות האפידרמיס החיצוניות ביותר וללחות עמוקה, אשר מרככת קמטי פנים קטנים.

אנטי אייג׳ אינטנסיבי

Ha densimatrix

סרום Ha densimatrix טיפול מרוכז בחומצה היאלורונית המספק לעור פעולת לחות, אנטי אייג'ינג, דחיסות מחדש ומילוי

חומצת אוקספרוליק

aox ferulic

סרום מרוכז בוויטמין C טהור המספק פעולה נוגדת חמצון שנלחמת בנזק שנוצר כתוצאה מתוקפנות חיצונית. הפעולה המחייה שלו מספקת בהירות מיידית שתגרום לך להיראות זוהרת

הבהרה

age element brightening complex plus

אייג׳ אלמנט קומפלקס הבהרה. טיפול  אינטנסיבי עם ריכוז ויטמין C גבוה. חידוש אינטנסיבי וזוהר. שילוב של 15% ויטמין C , חומצה היאלורונית ותלת סוכר המשפר את חידוש האפידרמיס, להחייאה, הבהרה אינטנסיבית ואפקט הארה. תמיסה פתאומית שבה פאזת האבקה משתחררת לנוזל בזמן הישום, כדי להבטיח יציבות ויעילות של הויטמין c .

הבהרה ודה פיגמנטציה

melan tran3x

תרכיז tran3x אינטנסיבי לטיפול בכתמים. סרום depigmenting אינטנסיבי זה פועל על כתמים כהים, מסיר את המלנין שנוצר ומווסת את המקור לייצור היתר של הפיגמנט. מרקם אולטרה קליל. tran3x = פתרון רב מימדי לטיפול בכתמים. תומך בתוצאות של תכשירי הבהרה- קוסמלאן ודרמהמלאן

meso.prof x.prof 020 vitamin C 20%

בריכוז של 20%, סוכן הבהרה יעיל, הוכח כתצורה היעילה ביותר בטיפולים מקצועיים!

תמיסות מזותרפיה וקוקטלים 

הבהרה

brightening peel booster

פילינג במרקם ג׳ל המאיץ את חידוש התאים ומפעילת מחדש את סינתזת הקולגן והאלסטין. הוא משפר את האלסטיות של העור, מפחית קמטים ומאחד את הגוון והמרקם של העור. אידיאלי לעור שומני הנוטה לסבוריאה ואקנה, בשל עזרתו בסילוק זיהומים ותאים מתים, ונירמול עודפי חלב

פילינגים

ultimate micropeel

טיפול מיקרו-פילינג המפעיל פעולת חידוש עדינה על פני העור להסרת תאים מתים, עידון מרקם, החלקת פגמים והגברת הבהירות והרכות המיידית.

מזופרוטק – הגנה משמש

mesoprotech

תכשירי ההגנה הייחודי mesoprotech מזופרוטק (mesoprotec) הגנה מפני קרינת שמש (רפואי) המבטיחה הגנה כנגד UVA-UVB-IR-HEV  עם מרכיב הגנה חדשני נגד אנטי-אייג' להגנה ולשיפור הקולגן במטריקס החוץ תאי, ולמניעת פוטואייג׳ינג.  נוסחאות מלאות המכילות רכיבים ספציפיים כדי לספק פעולה מבדילה ספציפית בכל מקרה טיפולי.  מרקמים טקסטורות חדשניות המתאימות לצרכים ולדרישות של כל סוג עור.  פורמולות שנבדקו דרמטולוגית.

אייג׳ אלמנט 

age element

מערכת אנטי אייג׳ אינטגרלית כוללת. מדע אנטי אייג'ינג מותאם אישית. טיפול אסתטי אנטי אייג'ינג חדשני, הניתן להתאמה אישית ומקיף למומחי טיפוח העור התובעניים ביותר. זוהי מערכת אנטי אייג'ינג מקצועית מתקדמת בהשראת הטכנולוגיה הרפואית-אסתטית המתקדמת ביותר.

שיער

hair

intensive lotion