פתרונות ניתנים להתאמה - מיועד לטיפול בעור נוטה לאקנה כמו כמו גם עורות שמנוניים עם פגמים פעילים.
מתקן, מסדיר ומונע - פעולה רב מימדית המטפלת בפגמים ומשפרת את האיכות הכללית של עור שמן.
יעילות מוכחת- מחקרים שבוצעו על תרביות תאים ובמקרים אמיתיים הוכיחו את יעילותו.
מיועד לטיפול בעור נוטה לאקנה וכן בעור שומני עם פגמים פעילים.

blemiderm

לפני אחרי

 שיטת blemiderm

 פרוטוקול רפואי
חבילת blemiderm® כוללת מספיק מוצר ל-3 מפגשים רפואיים בקליניקה. כל מפגש מורכב מ-3 שלבים:

blemiderm

פתרונות מקצועיים נגד פגמים

שיטה מקצועית לטיפול באקנה בדרגות II-III.
טיפול מקיף לתיקון פצעי אקנה פעילים, ויסות המנגנונים המפעילים את הפתולוגיה והחזרת האיזון הטבעי של העור. 
Blemiderm היא השיטה הרפואית לטיפול מקיף באקנה בדרגות II-III.
 
זהו טיפול המבוסס על העדויות המדעיות העדכניות ביותר לתיקון נגעי אקנה פעילים, ויסות המנגנונים המעוררים את הפתולוגיה ושיקום איכות העור השמנוני עם אקנה פעיל.
 
חבילת blemiderm® כוללת מוצרים לשימוש רפואי בלעדי וחבילת blemiderm® ביתית להמשך טיפול בבית למשך חודש. מוצרים לשימוש רפואי בלעדי: -blemiderm® pre-peel: תמיסת פילינג.
 
הנוסחה שלו, המבוססת על AHAs ו-BHA, פותחת ומטהרת את הנקבוביות, מכינה את העור לשלבים מאוחרים יותר של תהליך blemiderm®. הוא כולל רשתית ובקוצ'יול, המעוררים התחדשות אינטנסיבית של העור – מסכת blemiderm®: מסכת פנים נגד פגמים. הוא משלב את הפעולה המתקנת של AHA ו-BHA עם פעולת הוויסות של קומפלקס blemisome®, הפחתת היפרקרטוזיס ועודפי חלב והסרת כתמים. מכיל קאולין וגופרית בעלי פעולות החלקה ואנטיבקטריאליות.
 
מוצרים לשימוש ביתי הכלולים באריזת blemiderm® הביתית: – מוס מטהר: קצף לניקוי פנים מבלינה ואנטי זיהום.מנקה ומטהר עור שמן או נוטה לאקנה, מקדם חידוש העור
 
טיפול blemiderm®: קרם ג'ל נגד כתמים. מסדיר את ייצור החלב ואת הטריגרים העיקריים של אקנה וממריץ את הצערת העור.

השיטה המקצועית blemiderm® כוללת פרוטוקול רפואי, עם 3 ביקורים במרפאה, יחד עם טיפול המשך בבית. גישה מקיפה זו מבטיחה יעילות טיפול מירבית, הפחתת כתמים פעילים ושיפור איכות העור השומני המכיל פגמים כתוצאה מאקנה.

טיפול במרפאה

טיפול זה כולל רכיב תיקון כפול. יישום הקדם פילינג מאפשר להסיר את השכבות השטחיות ביותר של העור, פותח את הנקבוביות וממקסם את ההשפעות של השלבים הבאים בתהליך הבלמידרם. שלב התיקון האינטנסיבי הזה משלים על ידי מריחת מסכת blemiderm(R), המכילה קומפלקס אנקפסולציה בלעדי המווסת, מתקן ומשקם את איכות העור הפגום.
טיפול ביתי

הטיפול הביתי מתחיל לאחר הפגישה הראשונה במרפאה, ומומלץ להימשך עד 3 חודשים. מוס מטהר ממקסם את רמת ההיגיינה בעור שמן הנוטה לאקנה. יש למרוח בוקר ולילה כדי להבטיח יעילות מרבית. טיפול blemiderm(R) הוא טיפול ביתי אינטנסיבי המתקן ומפחית פגמים הנגרמים על ידי אקנה. למרוח כל יום ולילה לאחר שהעור חזר למצבו הבסיסי כ-24-48 שעות לאחר הפגישה הראשונה שלך במרפאה.