הדרכת רופאים

מזופילר: הפתרון מבית מזואסתטיק solution® mesoestetic®: mesofiller
Cross-linked HA with three reologic profiles to volumize with versatility, efficacy and clinical safety.

אחרי 40 שנות מחקר ופיתוח, מזואסתטיק יצרה קו חדש של שתלים עוריים באיכות גבוהה עם חומצה היאלרונית מרושתת – מוצר ללא רכיבים מן החי שנספג באופן מלא ומשתלב באופן מושלם עם העור קבוצת הרוקחות מזואסתטיק, חברה מובילה בסקטור האסתטי-רפואי זה למעלה מ-30 שנים, מציגה את ה-מזופילר: הדור העדכני ביותר של ממלאים עוריים לתיקון קמטים בפנים ולהשבת הנפח לפנים. חומצה היאלרונית טהורה במיוחד ומרושתת במיוחד.

מחויבות לאיכות של חומצה היאלרונית ממלא עורי מחומצה היאלרונית מרושתת באיכות מקסימלית ג'ל שקוף, 100% מונו-פאזי (אינו מכיל חומצה היאלרונית חופשית), נוזל צמיגי-אלסטי ללא רכיבים מן החי, שנגזר בתהליך של ביו-התססה התאמה ביולוגית לעור וספיגה מלאה.

טכנולוגיית דנסימטריקס החדשנית מבית מזואסתטיק תהליך רישות אחיד עם (אתר בוטנדיול דיגליצידיל) מייצר מטריצה של חומצה היאלרונית מרושתת במיוחד. 100% שרשראות חומצה היאלרונית מרושתת = עמידות גבוהה יותר והשתמרות מפני פירוק.

דרמפילרים עם חומצה היאלרונית

חומצה היאלורונית היא חלק חיוני מתאי העור וגם בבניית רקמות קשות כמו המפרקים והסחוסים. זהו חומר שהאורגניזם שלנו מייצר באופן טבעי, אולם לאורך השנים כמות הייצור
פוחתת וגורמת לאובדן המוצקות, הנפח והאלסטיות של העור עם הופעת הקמטים לאחר מכן.

חומרי המילוי העור עם חומצה היאלורונית נמצאים בשימוש נרחב בטיפולי התחדשות הפנים שכן הם יוצרים מבנה מתחת לעור, המעניק נפח ותחושה טבעית להבעות הפנים. הסיבה לכך היא שאחד המאפיינים הגדולים ביותר שלו הוא המים. מוזרק מתחת לעור ומסוגל ליצור מבנה רשת, כמו גם ביטול הקמטים העמוקים, מושך מולקולות מים ומעניק לחות לעור.
היישומים החשובים ביותר שלה בתחום האסתטיקה הם הגדלת שפתיים, ביטול עיגולי מתחת לעיניים וסתימות פנים. בפגישה אחת בלבד התוצאות מפתיעות ויש שיפור ניכר במתאר הפנים.

חומצה היאלורונית מונו-פסיק עם רמת טיהור גבוהה

Mesofiller מרושת בחומצה היאלורונית באיכות הגבוהה ביותר. מונופאסיק (הוא אינו מכיל חומצה היאלורונית חופשייה) ממוצא שאינו מהחי, המילוי החדש של mesoestetic® ניתן לספיגה מוחלטת ומשתלב בצורה מושלמת בעור.

מגוון mesofiller® מבוסס על טכנולוגיית DENSIMATRIX®. תהליך המאפשר חיבור מקושר אחיד של 100% מרשתות חומצה היאלורונית, המאפשר עמידות רבה יותר ועמידות טובה יותר בפני השפלה.

החומצה ההיאלורונית עוברת תהליך טיהור המאפשר להוריד את רמות ה- BDDE למינימום, מה שמבטיח את הטוהר הגבוה ביותר. הרמה הנמוכה של BDDE מבטיחה רעילות נמוכה יותר, ומצמצמת את הסיכון לחוסר סובלנות ותופעות לוואי.

הפתרון המותאם אישית להצערת העור ולשיפור איכותי

קבוצת הרוקחות מזואסתטיק מחוייבת מ-1984 למחקר ולפיתוח .
פתרונות אסתטיים רפואיים חדשים

מומחים באינטרה-דרמותרפיה

תוצאות מיידיות, מתקדמות ומתמשכות

 הטכניקה של מזותרפיה, המגובה בשנים רבות של ניסיון, בשילוב עם החומרים הפעילים האיכותיים של מזוהיאל מציעים יעילות  מקסימלית בכל הטיפולים. הם מביאים להחייאה אינטגרלית ומתן לחות בעומק הרקמה, עם שיפור מיידי והדרגתי במראה העור עם השפעות מתמשכות

 הליך לא פולשני המאפשר למטופל לשוב מיידית לפעילויות היומיום.
 זוהי הסדרה האידיאלית לשילוב עם ואופטימיזציה  של תוצאות הליכים אסתטיים-רפואיים אחרים פילינג, בוטוקס, פילרים, לייזר, אור ועוד.

 הניסיון המוצק של קבוצת הרוקחות מזואסתטיק בתחום  הקוסמטיקה הרפואית והרפואה האסתטית ממקם את מזוהיאל כאמת המידה לפתרונות בטיפולי מזותרפיה

למידע נוסף מלאו פרטיכם כאן (מיועד לרופאים/רופאות בלבד)

מיועד לרופאים ומרפאות אתסטיות בלבד

שריינו לי מקום עכשיו

שיחה חדשה
1
שיחה חדשה
היי,
כיצד אוכל לעזור לך?